APEM Q16P1CXXB24E
Led Indicator Sealed 16MM Metal Prominent Bright Chrome Fixed Blue 24VDC Solder
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Farnell
Electro Sonic
Burklin Elektronik
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 10mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 280mcd Automotive 2-Pin
Pushbutton Switch SPDT Anti-Vandal, Illuminated Panel Mount, Front
描述
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 24VDC IP67
APEM Q Serisi 16mm Mavi 24V LED
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1CXXB24E
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK