APEM Q16F1CXXW12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 350mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1000mcd Automotive 2-Pin
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BRIGHT CHROME FIXED WHITE 12VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 16mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 12V 16MM FLUSH WHITE
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:20Mcd; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXW12E