APEM Q16F1CXXB24E
LED signal light, 24 V (DC), blue, 100 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Burklin Elektronik
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 10mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 280mcd Automotive 2-Pin
Pushbutton Switch SPDT Anti-Vandal, Illuminated Panel Mount, Front
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BRIGHT CHROME FIXED BLUE 24VDC SOLDER
LED Uni-Color Blue Automotive 2-Pin
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 16mm Flush 24VDC IP67
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXB24E