APEM Q16F1BXXW12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 350mcd Automotive 2-Pin
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED WHITE 12VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
16mm flush black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:20Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXW12E