APEM Q14P1CXXB12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Newark
TME
3 个月趋势:
-11.54%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 10mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 280mcd Automotive 2-Pin
Pushbutton Switch SPDT Anti-Vandal, Illuminated Panel Mount, Front
描述
APEM Q14P1CXXB12E 14mm LED Panel Indicator Blue 12V DC Prominent Chrome Bezel
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED BLUE 12VDC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXB12E