Abracon ASPI-8040S-1R5N-T
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 5.65A 0.01Ohm DCR 3131 T/R
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-76.34%
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 7.3A 0.01Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7A 0.011Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 6.5A 0.0073Ohm DCR T/R
Ind Chip Wirewound 1.5uH 30% 3131 Emboss T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 6.8A 8.71mOhm DCR Blister T/R
FIXED IND 1.5UH 7.3A 11 MOHM SMD
描述
Ind 1.50 Uh 5.650 A 13.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-8040S-1R5N-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 1.5UH 5.65A 10 MOHM
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, SMD, 3131
Power Inductor 1.5uH 5.65A 13mΩ, ASPI-8040S , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 1.5UH 5.65A 10MOHM SMD
100KHz 67MHz 8.15A 5.65A 1.5¦ÌH 10m¦¸ ¡À30% 3131 8mm*8mm*4mm
ASPI-8040S Nonstandard 0.315Lx0.315W 8.00mmx8.00mm 1.5muH
5.65A 1.5uH ±30% 8.15A SMD,8x8mm Power Inductors ROHS