Abracon ASPI-0628-6R0M-T1
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 6uH 20% 100KHz Ferrite 2.5A 0.04Ohm DCR 2424 T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页3 年前
Datasheet3 页16 年前
Sager Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+4.98%
备用零件
Price @ 1000
Stock
47,131
Authorized Distributors
6
Inductance
6 µH
6 µH
6 µH
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Current Rating
2.5 A
2.5 A
2.5 A
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
40 mΩ
52 mΩ
52 mΩ
Q Factor
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
100 kHz