Bourns SRN6028-6R0M
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6uH 20% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2.5A 0.048Ohm DCR 2424 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Newark
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%