Abracon ASML-3.6864MHZ- T
Oscillator Xo 3.6864MHZ ±100PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Mouser
供应链
Country of OriginSouth Korea
Introduction Date2010-07-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2011-12-31
LTD Date2013-06-30
相关零件
ASE2 Series 40 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 33.333MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2033-400-AU
Oscillator XO 40MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
Oscillator XO 40MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 35.328MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 33.3333MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
Standard Clock Oscillators 3.6864MHz 3.3V
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 3.6864MHz Nom
XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD, 14x8.95mm, RoHS
Abracon SCT
OSCILLATOR, 3.6864MHz,SMD; Frequency:3.6864MHz; Supply Voltage:2.97V to 3.63V; Operating Temperature Range:0°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Series:ASML; No. of Pins:4; Type:Standard; Resonator Case:SMD ;RoHS Compliant: Yes