Abracon ASE-40.000MHZ-E-T
Oscillator XO 40MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet6 页4 年前
Newark
Abracon SCT
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.14%
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2007-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-2033-400-AU
Oscillator XO 40MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
ASE2 Series 40 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 40MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
SMD Crystal Oscillator 40MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-3963-400-AU-TR
Oscillator XO 40MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 40MHz Nom
描述
ASE Series 40 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
CMOS Output Clock Oscillator, 40MHz Nom
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
OSC, 40MHZ, 3.2MM X 2.5MM, CMOS
Oscillator, 40Mhz, smd; Frequency Nom:40Mhz; Frequency Stability +/-:100Ppm; Oscillator Case:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Ase Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE-40.000MHZ-ET