Abracon ASFLMB-32.000MHZ-LC-T
Industrial Temp 2ND Gen. Mems Oscillator, 32.000MHZ, 50PPM -
数据表和文档
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
6,706
Authorized Distributors
6
Frequency
32 MHz
32 MHz
32 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
15 mA
7.2 mA
7.2 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 32MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 32MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3C032M00000
SMD Crystal Oscillator 32MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
CTS Components636L3I030M00000
Clock Oscillator 30MHz 3.3V 30pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 32MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 32MHz Nom, CMOS
Mems Osc Xo 32.0000Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-32.000MHZ-LC-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 32.0000M HZ LVCMOS
MEMS OSC XO 32.0000MHZ LVCMOS, 5x3.2mm, RoHS
Abracon SCT
1.8V~3.3V ¡À50ppm 32MHz QFN 5mm*3.2mm*900¦Ìm