Abracon ASEMB-32.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 32MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Abracon SCT
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
INDUSTRIAL TEMP 2ND GEN. MEMS OSCILLATOR, 32.000MHZ, 50PPM -
Oscillator XO 32MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 32MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components625L3I032M00000
SMD Crystal Oscillator 32MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
CTS Components636L3C032M00000
SMD Crystal Oscillator 32MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
描述
MEMS Oscillator, 32 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V, ASEMB
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 32MHz Nom, CMOS
Mems Osc Xo 32.0000Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-32.000MHZ-LC-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD