Abracon ASEMB-24.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
JRH Electronics
SHENGYU ELECTRONICS
Newark
3 个月趋势:
-17.52%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
下载
Ultra Librarian
符号封装
备用零件
Price @ 1000
Stock
51,208
Authorized Distributors
6
Frequency
24 MHz
24 MHz
24 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
15 mA
6.3 mA
6.3 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CTS Components636L3I024M00000
24MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-240-BN-TR
ECS-3953M Series 24 MHz 3.3 V ±50 ppm -40 to +85°C SMT Clock Oscillator
描述
MEMS Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 85C 16mA 0.035 0.90mm
MEMS Oscillator, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V, ASEMB, LVCMOS
CRYSTAL, CLOCK MEMS 24.0000MHZ CMOS, OSCILLATOR, 3.2X2.5X0.85MM, ASEMB SERIES
ASEMB Series 24 MHz 3.3 V ±50 ppm -40 to +85°C 3.5 x 2.5 mm SMT Oscillator
Standard clock oscillators; ABRACON; ASEMB-24.000MHZ-LC-T; 24 MHz; 50 ppm; SMD/SMT; 900 µm
Mems Osc, 24Mhz, 3.2 X 2.5Mm, Lvcmos; Frequency Nom:24Mhz; Oscillator Case:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm; Frequency Stability +/-:50Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Asemb Series; Oscillator Output Compatibility:Lvcmos Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-24.000MHZ-LC-T