Abracon ASFLMB-24.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
Farnell
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.52%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
CTS Components636L3I024M00000
24MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3C024M00000
SMD Crystal Oscillator 24MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-2333-240-BN-TR
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
24MHz LVCMOS MEMS Oscillator Surface Mount 1.8V~3.3V 16mA Standby (Power Down)
MEMS Oscillator, Ultra Miniature, 24 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V
MEMS OSCILLATOR, 24MHZ, SMD, 5MM X 3.2MM; Frequency Nom: 24MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Pure Silicon ASFLMB Series; Operating Temperature Min: -40°C