Abracon ASE2-50.000MHZ-E-T
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Abracon SCT
Datasheet3 页18 年前
Technical Drawing1 页11 年前
3 个月趋势:
+17.43%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
3.2 X 2.5 X 1.1Mm, 3.3V , 100Ppm -20+70C, Smd Ceramic Oscillator Rohs Compliant: Yes
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 50 MHz 7 x 5.08 x 1.8 mm 3.3 V ±100 ppm Crystal Clock Oscillator
ECS InternationalECS-3963-500-AU-TR
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-100AX-500
Crystal Lead Free 2005 ROHS3Compliant Oscillator 0C~70C 70mA 0.200 5.08mm 0.01%
ECS InternationalECS-3961-500-AU-TR
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 30pF HCMOS 60% 5V 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
ASE2 Series 50 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Crystal Lead Free RoHS Compliant Standby (Power Down) Oscillator 15pF 70C 15mA 0.047 1.20mm
Xtal Osc Xo 50.0000Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE2-50.000MHZ-ET
Standard Clock Oscillators 50.0MHz 2.5Volts -20C +70C 100ppm
CMOS Output Clock Oscillator, 50MHz Nom
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
2.5V ¡À100ppm 50MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm