ECS International ECS-100AX-500
Crystal Lead Free 2005 ROHS3Compliant Oscillator 0C~70C 70mA 0.200 5.08mm 0.01%
数据表和文档
3 个月趋势:
-6.50%
符号封装
下载
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-100A-500
Oscillator XO 50MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsMXO45HS-2C-50M0000
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tray
ECS InternationalECS-100A-480
Oscillator XO 48MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsCB3-2I-50M0000
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
ECS InternationalECS-3961-500-AU-TR
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 30pF HCMOS 60% 5V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
TH Crystal Oscillator 50MHz 4-Pin DIP
Oscillator XO 50MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Thru-Hole Tube
5V ¡À100ppm 50MHz ¡À0.01% DIP-14 20.86mm*13.2mm*5.08mm
TTL Output Clock Oscillator, 50MHz Nom, TTL