Abracon ASE-50.000MHZ-E-T
3.2 X 2.5 X 1.1Mm, 3.3V , 100Ppm -20+70C, Smd Ceramic Oscillator Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet6 页4 年前
Abracon SCT
Farnell
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+17.14%
相关零件
Oscillator XO 48MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2033-500-AU
ECS-2033 Series 50.000Mhz 3.3V 100ppm -55°C ~ 125°C 2.50mm x 2.00mm Oscillator
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-500-AU-TR
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASE Series 50 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
OSC, 50MHZ, 3.2MM X 2.5MM, CMOS; Frequency Nom:50MHz; Frequency Stability + / -:20ppm; Oscillator Case:SMD, 3.2mm x 2.5mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:ASE Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Tem