Abracon ASE2-25.000MHZ-E-T
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页18 年前
Sager Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.65%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 24MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-250-AU-TR
Oscillator, 25 MHz, 100 ppm, SMD, 7mm x 5mm, 3.3 V, HCMOS, ECS-3953M-AU
描述
ASE2 Series 25 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Standard Clock Oscillators 25.0MHz 2.5Volts -20C +70C 100ppm
CMOS Output Clock Oscillator, 25MHz Nom
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
2.5V ¡À100ppm 25MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm
Oscillator, 25Mhz, smd; Product Range:Ase2 Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:25Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE2-25.000MHZ-ET