Abracon ASE2-24.000MHZ-E-T
Oscillator XO 24MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Abracon SCT
Datasheet3 页18 年前
Technical Drawing1 页11 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2014-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-240-AU-TR
Oscillator XO 24MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator XO 24MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 24 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator MEMS 24MHz ±100ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin CSP SMD T/R