Abracon ASE2-27.000MHZ-E-T
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Abracon SCT
Datasheet3 页18 年前
Technical Drawing1 页11 年前
Sager Electronics
供应链
Introduction Date2014-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
ECS InternationalECS-3963-270-AU-TR
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
SMD Crystal Oscillator 27MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2033-270-AU
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
描述
ASE2 Series 27 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Standard Clock Oscillators 27.0MHz 2.5Volts -20C +70C 100ppm
CMOS Output Clock Oscillator, 27MHz Nom
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
Oscillator, 27Mhz, smd; Product Range:Ase2 Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:27Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE2-27.000MHZ-ET