Abracon ASDMB-29.4912MHZ-LC-T
MEMS Oscillator, 29.4912 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASDMB
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
Sager Electronics
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Stock
7,663
Frequency
29.4912 MHz
Frequency Stability
50 ppm
Max Supply Current
16 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Country of OriginThailand
Introduction Date2011-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Oscillator XO 29.4912MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 29.4912MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L3C028M63636
Clock Oscillator 28.63636MHz 3.3V 30pF 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3I030M00000
Clock Oscillator 30MHz 3.3V 30pF 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-270-BN-TR
2333 Series 27 MHz 3.3 V ±50 ppm -40°C to 85°C SMT Subminiature Clock Oscillator
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 29.4912MHz Nom, CMOS
Mems Osc Xo 29.4912Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASDMB-29.4912MHZ-LC-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 29.4912MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 29.4912MHZ LVCMOS, 2.5x2mm, RoHS
Abracon SCT
LVCMOS 300mV 4V 16mA 15pF 29.4912MHz 2.5mm*2mm*900¦Ìm