Abracon ASEMB-27.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.77%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2013-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-270-BN-TR
2333 Series 27 MHz 3.3 V ±50 ppm -40°C to 85°C SMT Subminiature Clock Oscillator
CTS Components636L3C027M00000
SMD Crystal Oscillator 27MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
CTS Components636L3I025M00000
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
描述
MEMS Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 85C 16mA 0.035 0.90mm
MEMS Oscillator, 27 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V, ASEMB
Industrial Temp 2Nd Generation Mems Oscillator 3.2 X 2.5 X 1.1Mm, Hcmos/ttl, 27.000Mhz, 50Ppm -40+85C, 1.8 ~ 3.3 Vdc, . Rohs Compliant: Yes
MEMS OSC, 27MHZ, 3.2 X 2.5MM, LVCMOS; Frequency Nom: 27MHz; Oscillator Case: SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: ASEMB Series; Oscillator Output Compatibility: LVCMOS;