Abracon ASD3-27.000MHZ-EC-T
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
JRH Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 1.8V 4-Pin Ultra Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-1618-270-BN-TR
Clock Oscillator 27MHz 1.8V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Clock Oscillator 28.6363MHz 1.8V 15pF 4-Pin PQFN T/R
ECS InternationalECS-1618-260-BN-TR
Oscillator, 26 MHz, 50 ppm, SMD, 2mm x 1.6mm, 1.8 V, CMOS, ECS-1618
Oscillator XO ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
描述
Standard Clock Oscillators Oscillator 2.5 x 2.0 x 0.80mm, HCMOS/TTL
CMOS Output Clock Oscillator, 0.75MHz Min, 75MHz Max, 27MHz Nom
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD, 2.5x2mm, RoHS
Abracon SCT
SMD Clock Oscillators 27.000MHz 1.8Vdc
1.8V ¡À50ppm 27MHz 2.5mm*2mm*1mm
Oscillator, 27Mhz, smd; Product Range:Asd Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:27Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASD3-27.000MHZ-ECT