Abracon ASD3-25.000MHZ-EC-T
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Production
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet4 页11 年前
3 个月趋势:
-9.65%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
相关零件
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R