Abracon ASD3-24.000MHZ-EC-T
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Mouser
Abracon SCT
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-1618-240-BN-TR
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-1618-260-BN-TR
Oscillator, 26 MHz, 50 ppm, SMD, 2mm x 1.6mm, 1.8 V, CMOS, ECS-1618
MEMS Oscillator, 1.8V, -40C-85C, 50ppm 4 VDFN 2.0x2.5mm T/R RoHS Compliant: Yes
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin Ultra Mini-SMD T/R
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD Tube
描述
Oscillator, 24 MHz, 50 ppm, SMD, 2.5mm x 2mm, 1.8 V, HCMOS, ASD
CMOS Output Clock Oscillator, 0.75MHz Min, 75MHz Max, 24MHz Nom
Standard Clock Oscillators Oscillator 2.5 x 2.0 x 0.80mm, HCMOS/TTL, 24.000MHZ, Period Jitter < 25pS , 50ppm -20+70C,1.8 Vdc +/-0.1
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD, 2.5x2mm, RoHS
Abracon SCT
SMD Clock Oscillators 24.000MHz 1.8Vdc
Oscillator, 24Mhz, smd; Product Range:Asd Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:24Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASD3-24.000MHZ-ECT