Abracon ASD1-27.000MHZ-EC-T
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3V 4-Pin SMD T/R
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet4 页18 年前
Master Electronics
Mouser
Abracon SCT
相关零件
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator, 27.000 MHz, 5032 Package, 50ppm, -40 to 85C; in T&R Freq Marked
ECS InternationalECS-1633-270-BN-TR
Clock Oscillator 27MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator, CMOS, MEMS, Low Power, 27.0000MHz, 2.5x2mm, -40°~+85°C, T/R
MEMS Oscillator, 27 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1001
描述
Standard Clock Oscillators Oscillator 2.5 x 2.0 x 0.80mm, HCMOS/TTL, 27.000MHZ, Period Jitter < 25pS , 50ppm -20+70C,3.0 Vdc +/- 0.3
Oscillator, 27Mhz, smd; Product Range:Asd Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:27Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASD1-27.000MHZ-ECT