Abracon ASD-27.000MHZ-LC-T
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-1633-270-BN-TR
Clock Oscillator 27MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD T/R
Oscillator, CMOS, MEMS, Low Power, 27.0000MHz, 2.5x2mm, -40°~+85°C, T/R
ECS InternationalECS-1633-260-BN-TR
Clock Oscillator 26MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Silicon Lab501JAA25M0000BAF
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3V 4-Pin SMD T/R
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 0.75MHz Min, 75MHz Max, 27MHz Nom
Xtal Osc Xo 27.0000Mhz Hcmos Smd/Tape & Reel (Tr) |Abracon ASD-27.000MHZ-LC-T
Oscillator 2.5x2.0x0.95mm HCMOS TTL 50ppm -40/85 3.3vdc
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD