Abracon ASD1-25.000MHZ-EC-T
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3V 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
JRH Electronics
Sager Electronics
Mouser
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2008-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3V 4-Pin SMD T/R
SMD Crystal Oscillator 24.576MHz 3V 15pF 4-Pin SMD T/R
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1001
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 50ppm
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1001
Oscillator, 25 MHz, 50 ppm, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 2.5 V, CMOS, ASE2
MEMS OSC, LVCMOS, 25MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, 0 to 70C, 2.5 x 2.0mm
Silicon Lab501JAA25M0000CAF
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
ECS InternationalECS-3525-250-B-TR
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 30pF HCMOS 60% 2.5V 4-Pin Mini-CSMD T/R
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 0.75MHz Min, 75MHz Max, 25MHz Nom
Oscillator, 25 MHz, 50 ppm, SMD, 2.5mm x 2mm, 3 V, HCMOS, ASD
SMD Clock Oscillators 25.000MHz +/-50ppm
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD, 2.5x2mm, RoHS
Abracon SCT
Standard Clock Oscillators Oscillator 2.5 x 2.0 x 0.80mm, HCMOS/TTL, 25.000MHZ, Period Jitter < 25pS , 50ppm -20+70C,3.0 Vdc +/- 0.3
3V ¡À50ppm 25MHz 2.5mm*2mm*1mm
Oscillator, 25Mhz, smd; Product Range:Asd Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:25Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASD1-25.000MHZ-ECT