Abracon AIUR-03-151K
Inductor Power Drum Core 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 610mA 370mOhm DCR RDL Box
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页18 年前
Datasheet2 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-41.19%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIUR-03-151K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RF Choke Wirewound 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.75A 0.37Ohm DCR RDL Bag
TAIYO YUDENLHL08TB151K
Inductor Power Wirewound 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.64A 0.41Ohm DCR RDL Ammo
Ind Power 150uH 10% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 610mA RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.78A 0.47Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 150uH 10% 790KHz 30Q-Factor Ferrite 1.15A 0.27Ohm DCR RDL
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
描述
Ind 150.00 Uh 0.610 A 370.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-03-151K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 150UH 610MA 370 MOHM