Abracon AIUR-05-151K
Ind Power 150uH 10% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 610mA RDL
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Sager Electronics
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIUR-05-151K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.58A 0.68Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Wirewound 150uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.92A 0.56Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 0.52A 1.1Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 0.41A 1.2Ohm DCR AXL T/R
描述
Ind 150.00 Uh 0.460 A 400.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-05-151K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 150UH 460MA 400 MOHM