Welwyn WH100-120RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 120ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WH100-120RJI.
IHS
Datasheet4 páginas4 anos atrás
Newark
element14 APAC
Farnell
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
Res Wirewound 120 Ohm 5% 14/50W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Fixed Resistor, 100W, 120ohm, 700V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 120 Ohm 5% 5/10W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WH100-120RJI fornecidas pelos seus distribuidores.
5% ¡À100ppm/¡æ 120¦¸ 100W 88mm*47.5mm*24.1mm
120 OHM 5% 100W
RESISTOR, WIREWOUND, 120R, 5%, AXIAL; Resistance:120ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:100W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:1.9kV; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C RoHS Compliant: Yes