Vishay RWM06221200JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay RWM06221200JR15E1.
Introduction Date2008-08-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 130ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 120ohm, 21.9089V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR16J120R
RES 120 OHM 5% 1/4W AXIAL / 120 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
Stackpole ElectronicsCF14JT120R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF12JT120R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Vishay RWM06221200JR15E1 fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Wirewound 120 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R