Vishay RWM06221200JA15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
SD ChipsRWM06221200JA15E1Contato
23h
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay RWM06221200JA15E1.
IHS
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Peças relacionadas
TE ConnectivityER74120RJT
ER CGS FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ +60ppm/C 120Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 130ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR16J120R
RES 120 OHM 5% 1/4W AXIAL / 120 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
TE Connectivity1-1625885-7
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Vishay RWM06221200JA15E1 fornecidas pelos seus distribuidores.
RESISTOR;WIREWOUND;RES 120 OHMS;PWR-RTG 7 W;TOL 5%;AXIAL;VITREOUS ENAMEL
Res Wirewound 120 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
RESISTOR, WW 7W 5% 120R; Resistance:120ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:6W; Voltage Rating:350V dc; Series:RWM; Temperature Coefficient:± 75ppm/°C; Resistor Element Type:Wirewound; Resistor Case Style:6 x 22; Case Style:6 x 22; External Length / Height:18mm; Temperature Coeff. +:75ppm/°C; Temperature Coeff. -:75ppm/°C; Tolerance, +:5%; Tolerance, -:5%; Voltage Rating DC:350V; External Width:6.5mm; Max Operating Temperature:350°C; Min Temperature Operating:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +350°C; Power Rating at 25°C:7W