Vishay CP000525R00KB1485
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 10% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay CP000525R00KB1485.
IHS
Datasheet3 páginas19 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-01-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Peças relacionadas
Stackpole ElectronicsCB5JB25R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 25 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL Thru-Hole T/R
TE Connectivity / AMP3-1623795-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 27ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteOY270KE
Fixed Resistor, Ceramic Composition, 2W, 27ohm, 400V, 10% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 27ohm, 11.619V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45J25RE
Wirewound Res.-Through Hole 5watt 25ohm 5% Axial RoHS Compliant: Yes
Descrições
Descrições de Vishay CP000525R00KB1485 fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Wirewound 25 Ohm 10% 5W ±300ppm/°C Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
Cp Wirewound Resistors, Axial Leads |Vishay CP000525R00KB1485
CP-5-85 25 10% B14