TDK RLF7030T-1R0N6R4
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 6.4A 0.00876Ohm DCR T/R
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK RLF7030T-1R0N6R4.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet4 páginas5 anos atrás
IHS
Newark
Future Electronics
iiiC
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
Ultra Librarian
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-05-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7.8A 0.01Ohm DCR T/R
1 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 7 A 6.5mOhm Max Nonstandard
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 7A 11mOhm DCR Embossed Carrier T/R
FIXED IND 1UH 7.3A 6.4 MOHM SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 7A 0.0049Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 6.5A 17mOhm DCR T/R
Descrições
Descrições de TDK RLF7030T-1R0N6R4 fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Inductor (SMD), 1 uH, ± 30%, 6.4 A, Shielded, 7.9 A, 7.3mm x 6.8mm x 3.2mm
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2927
POWER LINE IND, 1UH,6.4A,30%; Product Range:TDK - RLF7030 Series; Inductance:1µH
INDUCTOR, 1UH, 6.4A, POWER LINE; Inductance: 1µH; RMS Current (Irms): 6.4A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 7.9A; Product Range: RLF Series; Power Inductor Case: 7.3mm x 6.8mm x 3.2mm; DC Resistanc