TDK CLF12555T-1R0N-H
Fixed Ind 1UH 7.3A 6.4 Mohm SMD
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 9.4A 0.0078Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 8.9A 0.0059Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNV
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.9A Embossed T/R
Wurth Elektronik7447715910
Power Choke Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.5A 0.007Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
Wurth Elektronik744065001
WE-TPC SMT Shielded Tiny Power Inductor
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7.8A 0.01Ohm DCR T/R
Descrições
Descrições de TDK CLF12555T-1R0N-H fornecidas pelos seus distribuidores.
Inductor 1uH 30% 2-Pin Surface Mount T/R
Fixed Inductors 1.0uH Automotive (125C)
7.3A 1uH 卤30% 20A SMD,12.5x12.1mm Power Inductors ROHS
CLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 1muH