TDK NLC453232T-390K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 280mA 1.6Ohm DCR 1812 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK NLC453232T-390K-PF.
TDK
Datasheet7 páginas5 anos atrás
IHS
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-100%
Peças relacionadas
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 39uH 10% 100KHz 0.3A 1.18Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.065A 6.4Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor General Purpose Chip Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.15A 4.5Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.39A 0.9Ohm DCR RDL Bag
Inductor RF Molded Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor 0.065A 6.4Ohm DCR 1210 T/R
Descrições
Descrições de TDK NLC453232T-390K-PF fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Inductor 1812 39µH ±10% 280mA 4.50 x 3.20mm 3.20mm 1.6Ω 12MHz 10@2.52MHz
NLC Series 1812 39 uH ±10 % 280 mA 16 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
Inductor, Power Line, 39Uh, 1812; Inductor Type:Power; Series:Nlc453232; Inductance:39Μh; Tolerance, Inductance:±10%; Resistance:1.6Ohm; Current, Dc Max:280Ma; Frequency, Resonant:12Mhz; Case Style:453232; Q Factor:10 Rohs Compliant: Yes |Tdk NLC453232T-390K-PF