TDK B59883C0120A570
PTC Thermistors for Overcurrent Protection, Max. operating voltage=265V, Rated resistance=120Ω
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B59883C0120A570.
TDK
Datasheet11 páginas7 anos atrás
IHS
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2008-03-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
PTCCL Series 120 Ohm 450 mA ±20 % Radial PTC Overload Protection Thermistor
Thermistor NTC 120 Ohm 20% 2-Pin Radial 3450K Bulk Automotive
VishaySL2212103
NTC Thermistor, 80J, 120ohm, Through Hole Mount
PTCCL Series 115 Ohm 300 mA ±20 % Radial PTC Overload Protection Thermistor
Descrições
Descrições de TDK B59883C0120A570 fornecidas pelos seus distribuidores.
Radial 2 Through Hole PTC THERMISTOR PTC Thermistor 5mm 265V 125C 20%
Thermistor PTC 120 Ohm 20% 2-Pin Radial Cardboard Strip
卤20% 120惟 Plugin,P=5mm PTC Thermistors ROHS
PTC Thermistor, 120ohm, Through Hole Mount
THERMISTOR PTC 120 OHM 20% RAD
PTC THERMISTOR C 883-A 120-A570 5X2,5
Ptc Thermistor, 120R, Tht; Zero Power Resistance At 25°C:120Ohm; Thermistor Mounting:Through Hole; Product Range:C883 Series; Operating Voltage Max:265V; Applications:Over Current Protection, Short Circuit Protection; Operating Rohs Compliant: Yes |Epcos B59883C0120A570