TDK B32924C3684M
Film Cap Mkp X2 0.68ΜF 20% 305VAC Ls 27.5MM
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B32924C3684M.
Farnell
Datasheet18 páginas17 anos atrás
Datasheet1 páginas15 anos atrás
Datasheet1 páginas19 anos atrás
Newark
Peças relacionadas
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Epcos B32922 680nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-20%; Through Hole
CAPACITOR PP FILM, 0.68UF, 305V, 20%, RADIAL
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de TDK B32924C3684M fornecidas pelos seus distribuidores.
Cap Film Suppression X2 0.68uF 630VDC/305VAC PP 20% (31.5 X 11 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110C Bulk
Radial film capacitor 20% 680nF 305V
CAP FILM 0.68UF 20% 305VAC RAD
CAPACITOR, X2, 680NF, 305V; Capacitor Application:Safety / Suppression; Capacitor Dielectric Type:Polypropylene (PP); Capacitance:0.68µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:305V; Capacitor Mounting:Through Hole; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Spacing:27.5mm; SVHC:Dibutyl phthalate (DBP) (20-Jun-2011); External Depth:11mm; External Length / Height:19mm; External Width:31.5mm; Lead Diameter:0.8mm; No. of Pins:2; Termination Type:Radial Leaded