TDK B32922C3334M189
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B32922C3334M189.
TME
Datasheet28 páginas5 anos atrás
Farnell
Newark
Future Electronics
ODG (Origin Data Global)
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI333000N1M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI333000M1M
Film Cap Mkp X2 0.33 F 20% 305Vac Ls 21.5Mm Rohs Compliant: Yes
Epcos B32922 330nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
Descrições
Descrições de TDK B32922C3334M189 fornecidas pelos seus distribuidores.
Cap Film 0.033uF 305VAC PP 10% 18 X 5 X 10.5mm RDL 15mm T/R
B32922 Series 305 V 0.33 uF LS=15 mm X2 Suppression PP Film Capacitor
Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 20% (18 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C T/R / Film Capacitors EMI Suppression Capacitors (MKP) | CAP FILM 0.33UF 20% 305VAC RAD
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 330nF 305V