TDK B32652A0473J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B32652A0473J000.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet61 páginas5 anos atrás
Farnell
Newark
Ciiva
EPCOS
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupR75QI24704000J
Yageo GroupR75QI2470500EJ
R75 Radial film capacitor 0.709Lx0.295W 18.00mmx7.50mm ±5% 0.047muF 250V
Yageo GroupR76QN24704030J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Epcos B32652 47nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Descrições
Descrições de TDK B32652A0473J000 fornecidas pelos seus distribuidores.
Cap Film 0.047uF 1000V PP 5%( 18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 110C Automotive Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.047uF, 1000V DC, 7mm(W) x 12.5mm(H) x 18mm(L)
47nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
B32652 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 47nF 250V
Cap, 0.047Uf, 1Kvdc, 250Vac, Radial; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.047Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):250V; Voltage(Dc):1Kv; Capacitor Mounting:Through Hole Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32652A0473J000