TDK ACM4532-601-2P-T001
Common Mode Chokes Dual 600Ohm 100MHz 1.5A 100mOhm DCR SMD T/R
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK ACM4532-601-2P-T001.
IHS
Datasheet1 páginas17 anos atrás
Future Electronics
Newark
iiiC
Arrow Electronics
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
DLW Series 1206 600 Ohm 260 mA 0.8 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Common Mode Chokes 600Ω@100MHz 450mΩ 2.50 x 2.00mm CHOKE_2.5X2MM_SM 1.20mm 300mA 600Ω
Wurth Elektronik744232601
Wurth Elektronik 1206 (3216M), Idc 260mA, Rdc 800m¦¸, 3.2 x 1.6 x 1.8mm
ACM Series 1210 600 Ohm 1 A 200 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Common Mode Chokes Dual 700Ohm 100MHz 5A 10mOhm DCR SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de TDK ACM4532-601-2P-T001 fornecidas pelos seus distribuidores.
Choke, Common Mode, 600 Ohm, 1.5 A, 4.5mm x 3.2mm x 3mm
ACM4532 600R 1500mA 2-line RoHSconf
Electromechanical Filter 600Ohm
Ferrite Chip, 2 Function(s), 50V, 1.5A
CHIP INDUCTOR, 1.5A; Rated Current:1.5A; Inductance:-; Product Range:-; Impedance:600ohm; Common Mode Filter Case:4.5mm x 3.2mm x 3mm; Automotive Qualification Standard:-; Case Dimensions:4.5mm x 3.2mm x 3mm; Core Material:Ferrite RoHS Compliant: Yes