TDK ACM3225-601-2P-T001
ACM Series 1210 600 Ohm 1 A 200 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK ACM3225-601-2P-T001.
Newark
Datasheet3 páginas24 anos atrás
Datasheet8 páginas13 anos atrás
Datasheet7 páginas15 anos atrás
Datasheet4 páginas24 anos atrás
Datasheet15 páginas13 anos atrás
element14 APAC
iiiC
Future Electronics
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
DLW Series 1206 600 Ohm 260 mA 0.8 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Common Mode Chokes 600Ω@100MHz 450mΩ 2.50 x 2.00mm CHOKE_2.5X2MM_SM 1.20mm 300mA 600Ω
Wurth Elektronik744232601
Wurth Elektronik 1206 (3216M), Idc 260mA, Rdc 800m¦¸, 3.2 x 1.6 x 1.8mm
Common Mode Chokes Dual 600Ohm 100MHz 1.5A 100mOhm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes Dual 700Ohm 100MHz 5A 10mOhm DCR SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de TDK ACM3225-601-2P-T001 fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Chokes Dual 600Ohm 100MHz 1A 0.2Ohm DCR SMD T/R / CMC 1A 2LN 600 OHM SMD
Common Mode Chokes and Filters; TDK; ACM3225-601-2P-T001; 2.3 mm; 200 mOhm; 3.4 mm; 2.4892 mm
Choke, Common Mode, 600 Ohm, 1 A, 3.2mm x 2.5mm x 2.3mm
CHOKE, COMMON MODE, 2X600Z; Rated Current: 1A; Inductance: -; Product Range: -; Impedance: 600ohm; Common Mode Filter Case: 3.2mm x 2.5mm x 2.3mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); Core Material