Panduit PNF10-10R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; #10 Stud; Yellow; Nylon - Funnel Entry; 500 ct.
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit PNF10-10R-D.
IHS
Datasheet1 páginashá 0 anos
Master Electronics
Sager Electronics
DigiKey
Farnell
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-54.58%
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
5,435
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
Number of Positions
Number of Rows
Mount
Free Hanging
Stud
Stud
Contact Plating
Tin
Tin
Housing Material
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMX
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2001-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity34853
Ring Tongue Terminal 10-12AWG 27.89mm 9.52mm Tin Automotive Loose
PanduitPN10-14R-D
Panduit PN10-14R-D Ring Terminal, Nylon Insulated, 600V, 12-10AWG, 1/4 Stud, Yellow, 500Pcs
TE Connectivity52941
Spring Spade Terminal 10-12AWG Phosphor Bronze Yellow 24.36mm Tin Loose
TERMINAL RING, 12-10AWG, FEMALE, SCREW, YELLOW, TIN PLATING, PLASTIGRIP SERIES
PanduitPN10-8R-D
Ring Tongue Terminal 10-12AWG Copper Yellow 26.9mm Tin Box
PanduitPV10-6R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; #6 Stud; Yellow; Vinyl - Funnel Entry; 500 ct.
Descrições
Descrições de Panduit PNF10-10R-D fornecidas pelos seus distribuidores.
Ring Terminal, #10 Stud Size, 10 AWG, 600 V, Nylon Insulated, Yellow, 500 PK