Panduit PN10-14R-2K
Ring Terminal, Nylon Insulated, Metal Sleeve, 12 - 10 AWG, 1/4" Stud Size.
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit PN10-14R-2K.
IHS
Datasheet1 páginas14 anos atrás
Master Electronics
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+6.42%
Peças alternativas
Esta peça
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
69,748
Authorized Distributors
6
Gender
Pitch
Number of Positions
Number of Rows
Mount
Free Hanging
Free Hanging
Contact Plating
Tin
Housing Material
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMX
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2001-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity2-320568-1
CONN RING CIRC 10-12AWG #8 CRIMP / Ring Terminal Connector 8 Stud Circular 10-12 AWG Crimp
TE Connectivity2-35109-1
Ring Terminal, #10 Stud Size, 10 AWG, 300 V, Nylon Insulated, Yellow
PanduitPV10-56R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; 5/16" Stud; Yellow; Vinyl - Funnel Entry; 500 ct.
Ring Tongue Terminal 10-12AWG 33.71mm 13.49mm Tin Automotive T/R
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 10 to 12 AWG Wire, Stud Size 8 (M4), Length 27.71mm
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 10 to 12 AWG Wire, Stud Size 6 (M3.5), Length 27.71mm
Descrições
Descrições de Panduit PN10-14R-2K fornecidas pelos seus distribuidores.