Omron A165L-TYM-24D-2
Switch; Panel Mount; LED; 2000 VAC @ 50/60 Hz; 10 mA; 24 VDC; DPDT; Solder Lug
Production
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron A165L-TYM-24D-2.
Electro Sonic
Datasheet28 páginas11 anos atrás
TME
Arrow.cn
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+27.27%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Peças relacionadas
Switch, Pushbutton, Illuminated, LED, 24V, Rectangular Guard, Yellow, Momentary
Switch, Pushbutton, DPDT, (On) Off, 5A 125VAC, 24V LED, Square guard, Yellow
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V YEL IP40 Lamp Illum
Pushbutton Switch, DPDT, Latched, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM REC 12V YEL IP40 LED Illuminated
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 5V YEL IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM REC 24V YEL IP65 Incd Lamp Illum
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Descrições
Descrições de Omron A165L-TYM-24D-2 fornecidas pelos seus distribuidores.
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM RND 24V YEL IP65 LED Illum
On-Mom DPDT -16.00(Dia) 2000000Cycles 30V 125V 100000Cycles 5A(AC) , 18mm*37.8mm
PUSHBUTTON COMPLETE, DIA. 16 MM, LIGHTED LED 24 VDC, ROUND PROJECTED, YELLOW, MOMENTARY OPE...
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Round Button 5A 250VAC 30VDC Momentary Contact Panel Mount Solder
Il Pb Rnd Yel 24Vdc Led Dpdt |Omron Industrial Automation A165LTYM24D2