Omron A165L-JYM-24D-2
Switch, Pushbutton, Illuminated, LED, 24V, Rectangular Guard, Yellow, Momentary
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron A165L-JYM-24D-2.
Electro Sonic
Datasheet28 páginas11 anos atrás
Datasheet0 páginashá 0 anos
TME
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+3.57%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM REC 12V YEL IP40 LED Illuminated
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 5V YEL IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM REC 24V YEL IP65 Incd Lamp Illum
Pushbutton Switch, DPDT, Latched, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Descrições
Descrições de Omron A165L-JYM-24D-2 fornecidas pelos seus distribuidores.
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM REC 24V YEL IP65 LED Illum
PUSHBUTTON COMPLETE, DIA. 16 MM, LIGHTED LED 24 VDC, RECTANGULAR,YELLOW, MOMENTARY OPERATIO...
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Il Pb Rec Yel 24Vdc Led Dpdt |Omron Industrial Automation A165L-JYM-24D-2
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Rectangular Button 5A 250VAC 30VDC Momentary Contact Panel Mount Solder