Murata LQW15AN22NH00D
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 3% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata LQW15AN22NH00D.
element14 APAC
Datasheet14 páginas9 anos atrás
_legacy Avnet
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-23.33%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
SnapEDA
Baixar
Stock
19,800
Inductance
22 nH
22 nH
Tolerance
3 %
3 %
Current Rating
310 mA
310 mA
DC Resistance (DCR)
300 mΩ
300 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Peças relacionadas
Inductor RF Chip Wirewound 20nH 3% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 23nH 3% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.022uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.024uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
ROHS3Compliant Multilayer Active 2005 Multilayer Inductor -55C~125C 1.9GHz 600mOhm Max 20nH
Inductor RF Chip Wirewound 24nH 3% 100MHz 25Q-Factor 280mA 520mOhm DCR 0402 Paper T/R
Descrições
Descrições de Murata LQW15AN22NH00D fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.022uH, 3%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
LQW15 Series 0402 22 nH ±3 % 310 mA 0.3 Ohm SMT Unshielded Wirewound Inductor
Fixed Inductor 0402 22nH ±3% 310mA 300mΩ 4GHz 25@250MHz
Inductor, 22Nh, 0.31A, 0402, Unshielded; Inductance:22Nh; Product Range:Lqw15An_00 Series; Dc Current Rating:310Ma; High Frequency Inductor Case:0402 [1005 Metric]; Inductor Construction:Unshielded; Dc Resistance Max:0.3Ohm; Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN22NH00D