Murata LQW15AN14NJ80D
General Purpose Inductor, 0.014uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata LQW15AN14NJ80D.
Ciiva
Datasheet4 páginas5 anos atrás
Datasheet2 páginas5 anos atrás
Datasheet4 páginas6 anos atrás
Datasheet3 páginas6 anos atrás
Geoflip
Arrow.cn
SímboloPegada
SnapEDA
Pegada
Baixar
Stock
1,506
Authorized Distributors
3
Inductance
14 nH
14 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.15 A
1.15 A
DC Resistance (DCR)
111 mΩ
111 mΩ
Q Factor
31
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor 600mA 130mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.015uH 5% 100MHz 22Q-Factor Ceramic 0.3A 0.4Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 15nH 5% 100MHz 7Q-Factor Ceramic 300mA 0402
Descrições
Descrições de Murata LQW15AN14NJ80D fornecidas pelos seus distribuidores.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.014uH 5% 100MHz 31Q-Factor Non Magnetic 1.15A 0.111Ohm DCR 0402 T/R
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 14nH
FIXED IND 14NH 1.15A 0.111OHM SM
INDUCTOR, 14NH, 5.2GHZ, 1.15A, 0402;