MCC SMLJ48CA-TP
SMLJ Series 77.4 V 3000W Bi-Directional Transient Voltage Suppressor Diode - SMC
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para MCC SMLJ48CA-TP.
IHS
Datasheet8 páginas18 anos atrás
Future Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
LittelfuseSMDJ40CA
SMDJ Series 3 kW 64.5 Vcl Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMLJ40CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 40V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMLJ43CA
43.2A 3kW 69.4V 47.8V Bidirectional 43V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
SMLJ Series 3 kW 40 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ48CA
SMDJ Series 6.5 W 58.9 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
BournsSMLJ48CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 48V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Descrições
Descrições de MCC SMLJ48CA-TP fornecidas pelos seus distribuidores.
TVS Diode Single Bi-Dir 48V 3KW 2-Pin SMC T/R
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
3KW 38.8A 77.4V 53.3V SMC(DO-214AB) 2.62mm